Kontakt

Kontakt2019-09-09T21:26:51+01:00

Waldorfska šola Ljubljana
Streliška 12
1000 Ljubljana

tajnistvo@waldorf.si

01 434 55 70

Vodja:
Tanja Babnik

babnik.tanja@gmail.com

Ime in priimek Inštrument / predmet kontakt
Aljaž Beguš klarinet aljazbegus@yahoo.co.uk
Ana Josimovska Cagnazzo klavir, korepeticije a_josimovska@yahoo.com
Ana Stoschitzky oboa anastoschitzky@gmail.com
Andrej Ožbalt klavir andrej.ozbalt@waldorf.si
Anja Roger porodniška anja.roger@waldorf.si
Antonio Cagnazzo klavir, korepeticije cagnazzo.antonio@alice.it
Blaž Avbar trobenta, francoski rog avbar.blaz@gmail.com
Jan Jarni kitara jan.jarni@gmail.com
Klemen Bračko violina klemenbracko@gmail.com
Laura Zafred violina
Marko Brdnik harmonika marko.brdnik@gmail.com
Pija Hočevar prečna flavta, kljunasta flavta pija.hocevar@gmail.com
Sara Smrekar nauk o glasbi, pevski zbor sara.smrekar7@gmail.com
Tanja Babnik violončelo babnik.tanja@gmail.com
Tonka Pogačnik Pirnat violina tonka.pogacnik@gmail.com
Uroš Rakovec kitara urakovec@gmail.com
Urška Cvetko kljunasta flavta
Uršula Jašovec nauk o glasbi, pevski zbor ursula.jasovec@gmail.com
Žiga Fabbro saksofon, kvartet saksofonov, jazz combo, pihalni orkester ziga.fabbro@gmail.com