Kontakt

Kontakt 2017-09-25T23:01:48+00:00

Waldorfska šola Ljubljana
Streliška 12
1000 Ljubljana

tajnistvo@waldorf.si

01 434 55 70

Vodja:
Monika Černe
monika.cerne@waldorf.si

Ime in priimek Inštrument / predmet kontakt
Aljaž Beguš klarinet aljazbegus@yahoo.co.uk
Ana Josimovska Cagnazzo klavir, korepeticije a_josimovska@yahoo.com
Andrej Ožbalt klavir andrej.ozbalt@waldorf.si
Anja Roger nauk o glasbi, solfeggio, kljunasta flavta, zbor anja.roger@waldorf.si
Antonio Cagnazzo klavir, korepeticije cagnazzo.antonio@alice.it
Blaž Avbar trobenta, francoski rog avbar.blaz@gmail.com
Bojan Cvetrežnik violina, kontrabas bojancv@me.com
Jan Jarni kitara jan.jarni@gmail.com
Judita Kobol prečna flavta kotka098@gmail.com
Klemen Bračko violina klemenbracko@gmail.com
Laura Zafred porodniški dopust
Marko Brdnik harmonika marko.brdnik@gmail.com
Tanja Babnik violončelo babnik.tanja@gmail.com
Tonka Pogačnik Pirnat violina, godalni orkester tonka.pogacnik@gmail.com
Uroš Rakovec kitara urakovec@gmail.com
Urška Cvetko kljunasta flavta
Vera Magdevska violina vera.magdevska@gmail.com
Žiga Fabbro saksofon, kvartet saksofonov, jazz combo, pihalni orkester ziga.fabbro@gmail.com