Strokovni delavci (2022/23)
UČITELJ/–ICA | PEDAGOŠKE URE | ELEKTRONSKA POŠTA |
---|---|---|
Adrijana Florjanc Sirše | Kemija 7.b, 8.a, 9.a., 1.l, 3.l, fizika 7.b, 8.a, biologija 8.a, ročna dela 2.b, 3.a, 5.b, 8.b, 8. a, slikanje 9.a, pomočnica razrednika 8.a, 9.a, individualno delo | |
Ajda Aljančič | Vzgojiteljica v skupini Jutranja zarja | ajda.aljancic@waldorf.si |
Ajda Dimec | Porodniški dopust | ajda.dimec@gmail.com |
Ajda Trobentar Vizjak | Razredničarka 7.a | ajda.trobentar@gmail.com |
Alenka Klokočovnik | Matematika 1. in 4. letnik, dodatni pouk matematike (OŠ, SŠ) | alenka.klokocovnik@guest.arnes.si |
Aljaž Beguš | Glasbena šola: klarinet | aljazbegus@yahoo.co.uk |
Ana Josimovska Cagnazzo | Glasbena šola: klavir | a_josimovska@yahoo.com |
Ana Marija Trkov | Porodniški dopust | AnaMarija.Trkov@waldorf.si |
Anja Roger | Porodniški dopust | anja.roger@waldorf.si |
Ana Ristevski | Pomočnica 3. a | |
Andrej Ožbalt | Korepeticije oš in sš, glasbena šola: klavir, komorne zasedbe | andrej.ozbalt@waldorf.si |
Anita Andrenšek | Kemija 8.b, 9.b, ročna dela 3.b, 4.a, 5.a, 7.b, 7.a, pomočnica 3.b | anita.andrensek9@gmail.com |
Ana Mavsar Kenk | Pomočnica 1.b, popoldansko varstvo | ana.kenk@waldorf.si |
Antonio Cagnazzo | Glasbena šola: klavir | cagnazzo.antonio@alice.it |
Barbara Kovačič | Angleščina 1.l, 2.l, 3.l, 4.l | barbara.galle@guest.arnes.si |
Bernarda Šmit | Nemščina 7.a, 7.b, 2.l, 3.l, 4.l, individualno delo | bernarda.smit@waldorf.si |
Blaž Avbar | Glasbena šola: trobenta | avbar.blaz@gmail.com |
Bojan Popovič | Igre 3.b, 4.a, 5.b, športna vzgoja 6.a, 8 b, 9.b, pomočnik 7.a, etika 7.a, 7.b | bojan.pope@gmail.com |
Borut Korošec | Likovna umetnost 2.l, 3.l, 4.l, 5.l, PUO 1.l, 3.l, umetnostna zgodovina 1.l, lesorestvo 7.b, 8.a, 8.b | borut.korosec@guest.arnes.si |
Branka Strmole Ukmar | Razredničarka 3.a | branka.strmole@guest.arnes.si |
Breda Pavlovič | Evritmija | bredap7@gmail.com |
Dunja Blaganje | Knjižnica, popoldansko varstvo, individualno delo | dunja.blaganje@gmail.com |
Edita Šelih | Razredničarka 1.b | edita.selih@gmail.com |
Emi-Lora Hladky | Pomočnica vzgojiteljice v Sončni skupini | |
Eva Arh | Glasbena šola: prečna flavta | eva.arh@gmail.com |
Gaja Červ | Razredničarka 7.b | gaja.cerv@gmail.com |
Grega Poljšak | Razrednik 1.l, fizika 8.b, 9.a, 9.b, 1. – 5.l, informatika 1. l | grrrega@gmail.com |
Igor Velepič | Korepeticije OŠ, glasbena vzgoja 1. – 4.l, zbor SŠ, umetnostna zgodovina 3.l, strokovne ekskurzije SŠ, religija SŠ | igor.velepic@guest.arnes.si |
Ira Luskovec | Razredničarka 5.a | ira.luskovec@gmail.com |
Irena Uhan | Vzgojiteljica Sončne skupine | irena.uhan@gmail.com |
Ivana Marušič | Razredničarka 5.b | waldorf.ica@amis.net |
Jaka Štoka | Razrednik 9.a | jakastoka8@gmail.com |
Jan Jarni | Glasbena šola: kitara, jazz combo | jan.jarni@gmail.com |
Janja Kokalj | Vzgojiteljica Mavrične skupine | janjakokalj23@gmail.com |
Jasna Soršak | Razredničarka 2.a | jasna.sorsak@gmail.com |
Jožica Tramte | Specialna pedagoginja, pomočnica 6.b | jozica.tramte@gmail.com |
Jožica Trpin | Ravnateljica srednje šole, pomočnica 1.l, zgodovina 1.l, 3.l, 5.l, sociologija 3.l, 4.l, 5.l | jozica.trpin@guest.arnes.si |
Katyush Manakai | Porodniški dopust | |
Klemen Bračko | Glasbena šola: violina, razredni orkestri | |
Klemen Lah | Razrednik 4.l, slovenščina 4. l | klemen.lah@waldorf.si |
Ksenja Klopčič | Razredničarka 3.b | ksenjakohek@yahoo.com |
Ksenija Šumi | Vzgojiteljica jaslične skupine Palčica | sumi.ksenija@gmail.com |
Laura Zafred | Glasbena šola: violina | laura.zafred@gmail.com |
Lena Fabbro | Razredničarka 4.a, (slovenski jezik, matematika, spoznavanje okolja, geografija, zgodovina) | lena.fabbro@waldorf.si |
Lenka Blejec | Pomočnica 2.l, 3.l, religija 2.l, nadomeščanja, zasedenost prostorov šole, gledališka igra 2.l | lenka.blejec@waldorf.si |
Liliana Benić Drobac | Lesorestvo 6.a, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, slikanje 8.b, 9.b, likovna umetnost 1.l, PUO 2.l, 3.l, | liliana.benic.drobac@gmail.com |
Lucija Florjanc Lukan | Razredničarka 4.b (slovenski jezik, matematika, geografija, zgodovina, biologija, etika, individualno delo), ročna dela 2.b | 040 855 170 |
Lučka Kovač | Angleščina 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, pomočnica 7.b, individualno delo | lucka.kovac@waldorf.si |
Magda Mlekuž | Ročna dela 1.b, 2.a, 8.b, pomočnica 2.a, popoldansko varstvo, šole v naravi | magda.mlekuz@waldorf.si |
Magdalena Pirnat | Specialna pedagoginja | magdalena.pirnat@guest.arnes.si |
Maja Maletin Kolarič | Ročna dela 9.a, 9.b, PUO SŠ, Parsifal 3.l, umetnostna zgodovina 4.l, gledališke igre SŠ | maja.maletin@yahoo.com |
Maja Vasilevska | Pomočnica vzgojiteljice jaslične skupine Palčica | maja.vasilevska@gmail.com |
Marjeta Privšek Štoka | Razredničarka 6.a (slovenski jezik, matematika, spoznavanje okolja, glasba, slikanje, ročna dela, igre) | Marjeta.PrivsekStoka@waldorf.si |
Marko Blaznik | Razrednik 8.b (slovenski jezik, matematika, spoznavanje okolja, slikanje, glasba, igre, individualno delo), igre 2.a | marko.blaznik@waldorf.si |
Marina Eva Maletin | Pomočnica 4.a, lesorestvo 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, ročna dela 9.b | eva.maletin@gmail.com |
Marina Nuvak | Angleščina, individualno delo | marina.nuvak@waldorf.si |
Mario Čuletić | Evritmija 6.a, 7.a, 8.b, 9.b, vrtec | tajnistvo@waldorf.si |
Martina Pečnik | Vzgojiteljica Zvezdne skupine | pecnik.martina@gmail.com |
Marijana Kapus Dukarić | Pomočnica vzgojiteljice skupine Vetrnica | markadu@gmail.com |
Metka Soklič | Razredničarka 2. l, matematika 2., 3., 5. l, individualno delo | metka.soklic@waldorf.si |
Mojca Bregar Pikalo | Razredničarka 1.a (slovenski jezik, matematika, spoznavanje okolja, ročna dela) | mojcaolakip@gmail.com |
Monika Černe | Razredničarka 5.l, Zgodovina 2.l | monika.cerne@waldorf.si |
Monja Matko | Vzgojiteljica Mesečeve skupine | monjamatko@yahoo.com |
Nadja Lazar | Razredničarka 9.b (slovenski jezik, matematika, geografija, zgodovina, biologija, slikanje, ročna dela, individualno delo), ročna dela 6.b | nadja.lazar@waldorf.si
|
Natalija Petrovič | Plesi 8.a, 8.b, evritmija 1. – 4.l, igre 5.b, športna vzgoja 6.a | |
Patricija Škvorc | Pomočnica vzgojiteljice Mesečeve skupine | |
Petra Dovč | Nemščina 1. – 5.r, pomočnica 6.a, individualno delo | petra_dovc@hotmail.com |
Renata Varga | Nemščina 8.a, 8.b, 9.a, 9.b, 1.l, 2.l, 4.l, 5.l, individualno delo | renivarga@gmail.com |
Sabina Konkolič | Specialna pedagoginja, pomočnica 3.a | sabina.konkolic@gmail.com |
Sandra Tominšek | Vzgojiteljica skupine Veternica | sandra@tominsek.si |
Sanja Klinar | Porodniški dopust | sanja.kordis@gmail.com |
Sara Bezgovšek | Gospodinja v jaslišni skupini Palčica | sbezgo@gmail.com |
Simona Pajk | simona.pajk@waldorf.si | |
Stanka Žabkar | Razredničarka 6.b | stanislava.zabkar@gmail.com
|
Tadeja Rakar | Razredničarka 3.l, Biologija 4.l, 5.l, kemija 7.a | tadeja.rakar@waldorf.si |
Tanja Babnik | Glasbena šola: vodja, violončelo | babnik.tanja@gmail.com |
Tatjana Kamenšek Klopčič | Slovenščina 1.l, 2.l, 3.l, 5.l, knjižnica | tatjana.kamensek@gmail.com |
Tina Jurgec | Porodniški dopust | tina.jurgec@waldorf.si |
Tina Trentelj Zadobovšek | Glasbena šola: administrativna dela | tina.trentelj@amis.net |
Tinka Pelhan | Geografija 1. – 4.l, igre 5.b, športna vzgoja 7.a, 7.b, 9.b, 1.l, 2.l | tinka.pelhan@waldorf.si |
Tonka Pogačnik Pirnat | Glasbena šola: violina | tonka.pogacnik@gmail.com |
Uroš Rakovec | Glasbena šola: kitara | urakovec@gmail.com |
Urška Cvetko | Glasbena šola: kljunasta flavta | |
Vanja Marolt | Gospodinja v Sončni skupini | v.marolt@gmail.com |
Vida Čuletić | Evritmija 6.a, 7.b, 8.a, 9a | tajnistvo@waldorf.si |
Žiga Fabbro | Glasbena šola: saksofon, jazz combo, komorne zasedbe, srednješolski band | ziga.fabbro@gmail.com |